DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE I „PSZCZÓŁKI” – 08.01.2019

„Dziś dla babci bukiet mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” – te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w dniu 8 stycznia 2019 roku w Miejskim Przedszkolu w Bukownie w najmłodszej Grupie „Pszczółek”.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Pszczółki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki.

W dalszej części uroczystości niecodzienni goście brali udział w przygotowanych zabawach oraz tańcach z wnukami przy skocznej muzyce . Po tańcach zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków tak, jak w tym dniu.

Edyta Czarnota

Close Menu