Dzień Pluszowego Misia w grupie VI ,,Kwiatuszki” i grupie VII ,,Biedronki” – 25.11.2021r.

W dniu 25.11.2021 r. przedszkolaki z grupy VI „Kwiatuszki” i grupy VII „Biedronki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci przypomniały sobie historię tego święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Nie mogło też zabraknąć dobrze znanej zabawy kołowej „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Przedszkolaki z dużą ciekawości obejrzały prezentację multimedialną przedstawiająca „Znane misie” m.in. Kubusia Puchatka, Misia Jogi czy Paddingtona. Dzieci z grupy „Kwiatuszki” urządziły dla misia urodzinowe przyjęcie, śpiewały 100 lat oraz wręczały prezenty w postaci samodzielnie wykonanego tortu. Pięciolatki wykonały też wspólną pracę plastyczno-techniczną „Miś”, która została umieszczona w szatni. Miś jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego dziecka.
Najważniejszym, głównym celem dzisiejszego dnia była wspólna, zgodna zabawa dzieci w grupie oraz wywołanie dużo radości i uśmiechu na ich twarzach. Jesteśmy pewni , że cel został zrealizowany!

Beata Szotek, Anna Tarasów

Galeria zdjęć grupy VI ,,Kwiatuszki”

Galeria zdjęć grupy VII ,,Biedronki”

Close Menu