Komunikat dla rodziców przedszkolaków

Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Bukownie informuje, że ponownie rozpoczął procedurę uzyskania zgody na przedłużenie okresu ograniczonego funkcjonowania przedszkola z powodu braku możliwości zapewniania opieki i nauczania w trybie stacjonarnym wszystkim zapisanym do przedszkola dzieciom. Sytuacja ta wynika z przedłużającej się absencji chorobowej pracowników.

Biorąc pod uwagę możliwości organizacyjne przedszkola oraz obowiązujące rozwiązania prawne Dyrekcja podjęła poniższe rozwiązania.

Proponowane jest zawieszenie zajęć w terminie od 05.10.2020 r. do 09.10.2020 r. dla pięciu oddziałów przy ul. Niepodległości 11:      

– dzieci 3 letnie: gr. I „Gwiazdeczki”, gr. II „Skrzaty”, gr. III „Serduszka”

– dzieci 4-letnie:  gr IV „Kwiatuszki”, gr. V „Biedronki”

oraz  jednego oddziału przy ul. Sławkowskiej 133 tj. gr. XI „Żabki”.

Zajęcia dla dzieci z tych grup będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

Dla pozostałych  oddziałów przy ul. Niepodległości 11 od dnia 5 października 2020 r. zajęcia będą realizowane w trybie stacjonarnym w godzinach od 6 do 16.  

Zapraszamy od najbliższego poniedziałku do przedszkola: 

  • dzieci 6-letnie z gr. VIII „Misie”, gr. IX „Witaminki” i gr. X „Żabki”  oraz
  • dzieci 5-letnie z gr. VI „Pszczółki” i gr. VII „Koniczynki”.   

Do Oddziału Miejskiego Przedszkola w Bukownie przy ul. Sławkowskiej 133 zapraszamy  dzieci 5, 6-letnie z  gr. XII „Biedronki” w godzinach 7.30 – 15.30.

Prosimy rodziców dzieci młodszych o cierpliwość i wyrozumiałość. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy. O wszelkich nowych informacjach dotyczących funkcjonowania naszego przedszkola będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Close Menu