Konkurs na kartkę świąteczną dla Mokusia – misia, maskotki MOK w Bukownie rozstrzygnięty! – 01.04.2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie został ogłoszony Konkurs plastyczny pn. ,,Kartka dla Mokusia”. Termin zgłaszania prac upływał z dniem 26 marca 2021 r. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kartki świątecznej z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Adresatem tych kartek był miś Mokuś – maskotka Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie. Do  konkursu mogły przystąpić dzieci w wieku 5 – 9 lat. Technika pracy była dowolna.

Jak nam wiadomo Miś bardzo się ucieszył z nadesłanych prac, ale stanął przed trudnym wyborem. Nagrodami dla dzieci za wyróżnione prace były gry planszowe. Spośród Laureatów znalazł się nasz przedszkolak – Maciuś Gnyla, sześciolatek z grupy X „Żabek”. Praca konkursowa przygotowana została pod kierunkiem wychowawcy grupy Teresy Mynarczyk. Serdecznie gratulujemy Maciusiowi wygranej i życzymy dalszych sukcesów! W Konkursie wzięły również udział dzieci pięcioletnie z grupy VI ,,Pszczółki”, przygotowane pod kierunkiem nauczycielki Edyty Czarnoty.

Relacja w prasie lokalnej: https://olkusz.naszemiasto.pl/bukowno-dzieci-napisaly-kartki-swiateczne-do-misia-maskotki/ar/c15-8209883?fbclid=IwAR0EZ-ZInTJo6-O8cSrKXqPFCgcuzZff5h_b5qD2mywPfGNtFoQT_PEQyhI

Teresa Mynarczyk

Close Menu