Konkurs „Ziemia – planeta marzeń”, organizowany przez sklep internetowy Maludas.pl

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Ziemia – planeta marzeń”, organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem, który przesyłam w załączeniu.

W kategorii –  przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

Zielona kompania (I miejsce) – bon o wartości 900 zł,
Ekologiczny zakątek (II miejsce) – bon o wartości 700 zł,
Zgodni z naturą (III miejsce) – bon o wartości 400 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe ani dla Państwa – pedagogów, ani dzieci, szczególnie tych, które po raz pierwszy w roku szkolny 2020/2021 rozpoczęły uczęszczać do przedszkola.

Wspólna zabawa z dala od technologii to szansa na pogłębienie więzi koleżeńskich oraz kreatywności wśród najmłodszych, dlatego zapraszamy Państwa oraz dzieci i ich rodziców do przygotowania pracy pod hasłem „Ziemia – planeta marzeń”.

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie  .jpg lub  .png do  21 maja. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 maja. W maju na stronie www.maludas.pl nastąpi
otwarcie  wystawy online z najciekawszymi rysunkami.
W załączeniu przesyłam regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

 

Dla wszystkich uczestników konkursu oferujemy również specjalny kupon rabatowy do sklepu Maludas na stronie  https://terdeals.com/pl/sklep/534/maludas

Opis zadania:
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Ziemia – planeta marzeń”. Niech dzieci niesie kreatywność – idea dbania o środowisko jest ważna a to jak dzieci to przedstawią zależy już tylko od nich. Czy przedstawią jak segregują śmieci, dbają o rośliny lub oszczędzają wodę – docenimy każdą pracę i się z nią zapoznamy.

 

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Wiola Wołoszyn ( https://wiolawoloszyn.pl/), autorka bestsellerowej serii ,,Jano i Wito”, która uczy dzieci mówić.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,
Zespół Maludas

 

Współorganizatorzy kampanii:

Agencja marketingowa NPROFIT:  https://nprofit.net/pl/

Close Menu