PILNY KOMUNIKAT DO RODZICÓW DZIECI Z GRUP: I, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII

Pilny komunikat dla Rodziców dzieci uczęszczających do grup:  I „GWIAZDECZKI”, IV „KWIATUSZKI”, V „BIEDRONKI” (z ul. Niepodległości), VI „PSZCZÓŁKI”, VII „KONICZYNKI”, VIII „MISIE”, IX „WITAMINKI”, X „ŻABKI” (z ul. Niepodległości), XI „ŻABKI” (z ul. Sławkowskiej), XII „BIEDRONKI” (z ul. Sławkowskiej).

Informujemy, że dzieci, które uczestniczyły w zajęciach w Przedszkolu od 7 września (poniedziałek) do 11 września (piątek) 2020 r. oraz ich Rodzice i inne osoby zamieszkujące we wspólnym gospodarstwie domowym będą objęci kwarantanną. Prosimy te osoby o konieczne POZOSTANIE W DOMU!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu wyznaczy w kontakcie telefonicznym rodzinom terminy kwarantanny, uzależnione od ostatniego pobytu dziecka w przedszkolu i kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2.

Decyzje o kwarantannie dla osób pracujących zostanie wysłana drogą mailową.

Pracownicy PSSE w Olkuszu prowadzą nadal dochodzenia epidemiologiczne z Pracownikami oraz Rodzinami dzieci uczęszczających do przedszkola. Prosimy Państwa o wyrozumiałość, współpracę i pomoc w wygaszaniu ogniska koronawirusa w naszym przedszkolu.

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Bukownie

Close Menu