Sukces wokalny Zuzi z Grupy V ,,Misie” w X Konkursie Kolęd i Pastorałek w Sułkowicach – 19.01.2020 r.

Dnia 15 stycznia 2020 r. w Sułkowickim Ośrodku Kultury odbył się X Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. W przesłuchaniach konkursowych brało udział 122 uczestników podzielonych na pięć grup wiekowych. Jury w składzie: Przewodniczący – Katarzyna Cygan – aktorka, wokalistka, Agnieszka Fijołek Mazurkiewicz – altowiolistka i basistka, Daniel Mazurkiewicz – pianista, kompozytor, aranżer, oceniało dobór repertuaru, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Nasze przedszkole, w zgłoszeniu indywidualnym reprezentowała Zuzia Pytel z grupy V „Misie” prezentując pastorałkę „Śpij Maluszku”. Werdyktem Jury w I kategorii – przedszkolaków solistów Zuzia zajęła I miejsce! Gratulujemy sukcesu!!

W dniu 19 stycznia 2020 r. w Sułkowickim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Laureatów, na którym występowali zdobywcy I miejsc w swoich kategoriach wiekowych, w tym także Zuzia. Po koncercie nastąpiło uroczyste odczytanie protokołu oraz wręczenie nagród i dyplomów. Na scenie kolejno stawiali się zdobywcy miejsc na podium oraz wyróżnień w swoich kategoriach, którzy zachęceni brawami, odbierali na scenie nagrody z rąk Dyrektora Pani Beaty Domanus oraz członka Zarządu Powiatu Myślenickiego, Radnego Pana Krzysztofa Trojana. Dziękujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!

Dorota Skubis

Close Menu