Udział dzieci z grupy IX „Witaminki” w Konkursie Plastycznym pn: „MIŚ VELVETUŚ I 4 PORY ROKU”

W związku z realizacją programu edukacyjnego pn. „Zdrowo i Sportowo” dzieci z grupy IX „Witaminki” biorą udział w Konkursie Plastycznym pn: „MIŚ VELVETUŚ I 4 PORY ROKU”.  Organizatorem Konkursu jest firma Tennis&Management Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie.

Uczestnikiem Konkursu może być nasze przedszkole, ponieważ w roku szkolnym 2020/2021 jesteśmy uczestnikiem akcji ,,Zdrowo i Sportowo”, prowadzonej przez Organizatora. Za inspirację do stworzenia prac konkursowych posłużyły materiały edukacyjne w tematyce nawiązującej do nauki higieny toaletowej i właściwych nawyków higienicznych,  zgodnie z propozycją na stronie https://zdrowoisportowo.edu.pl/materialy/dzien-higieny-velvet , w tym kalendarz pt. „Rok 2021 z Misiem Velvetusiem”, dostępny po linkiem: https://velvet.pl/kalendarz_2021.pdf

Zadaniem konkursowym było stworzenie krótkiego komiksu (4 „okienka” na kartce A3 lub A4 podzielona na cztery równe części), pokazującego jak Miś Velvetuś dba o higienę w każdej porze roku.

Prace przygotowała czwórka przedszkolaków z grupy IX „Witaminki”, pod kierunkiem swoich rodziców. Zdjęcia prac publikujemy na stronie internetowej przedszkola i Fanpage Miejskie Przedszkole w Bukownie oraz przesyłamy adres publikacji do Organizatora.

Konkurs odbywa się w dniach od 26 lutego 2021 r. tj. od momentu ogłoszenia do 14 marca 2021 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu oraz powiadomienie Laureatów o wygranej (mailem lub telefonicznie) nastąpi najpóźniej w terminie 5 dni roboczych od daty zakończenia Konkursu tj. 19.03.2021 r.
Do wygrania jest 10 zestawów pluszowych Misiów Velvetusiów dla całej grupy.

Regulamin konkursu dostępny jest w pliku: https://zdrowoisportowo.edu.pl/wp-content/uploads/2021/02/Regulamin-konkursu-Miś-Velvetuś-i-4-pory-roku-z-higieną.pdf

Życzymy powodzenia!

koordynator akcji „Zdrowo i Sportowo” w przedszkolu – Katarzyna Skoczylińska

Close Menu