Zaproszenie do uczestnictwa w akcji zbiórki używanych telefonów komórkowych – termin upływa 13.11.2020

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020 zapraszamy Rodziców, opiekunów przedszkolaków, pracowników przedszkola do aktywnego uczestnictwa w XV edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: „Oddaj używany telefon komórkowy. Pomagając innym – pomagasz swojemu przedszkolu”.

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zebraniu przez przedszkole starych, używanych i niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony te po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Cel akcji: Wspólna ogólnopolska akcja przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych najmłodszych i dorosłych, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Korzyści płynące z udziału w Konkursie:

·  Każde przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

·  Każde przedszkole za najlepsze przeliczniki ilości zebranych kg telefonów komórkowych do ilości dzieci w placówce zbierającej otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

·   ZWYCIĘZCA KONKURSU OTRZYMA ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ GŁÓWNĄ W KWOCIE 2.000 zł!!!
Do wyboru jest wiele nagród przewidzianych w Regulaminie konkursu, m.in. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do drukarki lub równowartość kuponu Sodexo.
Wyboru dokonuje placówka.

Zapraszamy przedszkolaków, ich rodziców i opiekunów oraz pracowników przedszkola
do udziału w tej szlachetnej, ekologicznej akcji. 

Konkurs trwa do 13 listopada 2020 r.

Do pobrania: Regulamin konkursu 

Organizator akcji: www.ekophone.pl  

                                      Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!

Koordynator akcji: Edyta Czarnota

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu