Zaproszenie do udziału w Dniach Otwartych ,,Kopalnia piasku od kuchni”, organizowanych przez Sibelco Poland – Zakład Bukowno -17 lipca 2021

– Jak wygląda droga ziarenka piasku od momentu jego wydobycia aż do przetworzenia?
– Co kryje historia geologiczna Bukowna?
– Czy kopalnia może być zielona?

O tym wszystkim dowiemy się podczas Dni Otwartych Zakładu Sibelco Poland w Bukownie. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem: ,,Kopalnia piasku od kuchni”.

– Mieszkańców Bukowna i okolic, miłośników geologii, adeptów w dziedzinie wydobycia, małych i dużych, wszystkich, którzy chcą poznać kopalnię piasku od tzw. kuchni zapraszamy do udziału w bezpłatnym zwiedzaniu naszego Zakładu – mówi Grażyna Kaczmarek, Kierownik działu zrównoważonego rozwoju i ruchu zakładu górniczego, Sibelco Poland Zakład w Bukownie.

Przed naszymi gośćmi nie tylko odkryjemy historię geologiczną tego terenu, ale także ciekawostki związane z piaskiem. Wspólnie przemierzymy drogę ziarenka piasku od momentu jego wydobycia aż do przetworzenia.

Czy można w kopalni piasku spędzić trochę czasu i nie nudzić się? Sprawdźcie sami już 17 lipca 2021 r. Zabierzcie dzieci, rodziców i znajomych.

Dla wszystkich zainteresowanych Organizator zapewnia bezpłatny przejazd autokarem z Centrum Bukowna (parking przed Urzędem Miasta), godziny wyjazdu 9:45 i 11:45 (czas zwiedzania ok. 1,5 h).

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie (podając imię i nazwisko) na adres e-mail: bukowno@sibelco.com – przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami RODO.

Udział dzieci:
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w Dniach Otwartych mogą uczestniczyć dzieci powyżej 6 roku życia pod opieką rodziców.

ZAPRASZAMY!
Do zobaczenia 🙂

Klauzula RODO:
1. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”) informujemy, iż:
a. administratorem Państwa danych osobowych jest Sibelco Poland Zakład w Bukownie z siedzibą w Bukownie przy ul. Bukowska 2;
b. przetwarzanie danych prowadzone przez Sibelco Poland Zakład w Bukownie jest w celu organizacji i obsługi Dni Otwartych Zakładu pn. “Kopalnia piasku od kuchni”;
c. podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia udział w Dniach Otwartych;
d. przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania; ponadto każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
e. Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie w okresie niezbędnym do spełnienia celu, dla którego zostały zebrane.

 

Close Menu