Komunikat dla Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Bukownie uprzejmie informuje, że w związku z brakiem możliwości zapewnienia nauczania i opieki nad dziećmi w trybie stacjonarnym, wynikającym z bardzo licznej i przedłużającej się absencji chorobowej pracowników przedszkola, w szczególności kadry nauczycielskiej, ponownie rozpoczęto procedurę uzyskania zgody na przedłużenie okresu ograniczonego funkcjonowania Miejskiego Przedszkola w Bukownie przy ulicy Niepodległości 11 oraz Oddziału przedszkola przy ul. Sławkowskiej 133 do dnia 2 października 2020 r.

Proponowane jest przedłużenie zawieszenia zajęć w okresie od 28 września do 2 października 2020 r., które nadal będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Za powstałe niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. O wszelkich nowych informacjach dotyczących funkcjonowania przedszkola będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie kierownictwo Klubu Dziecięcego ,,Akademia Kreatywnego Malucha” w Bukownie z radością informuje, że Klub Dziecięcy ponownie rozpocznie swą działalność dnia 28 września 2020 r.

Pomieszczenia Klubu i przedszkola zostały poddane gruntownej dezynfekcji, dzieci więc będą mogą bezpiecznie wrócić do naszego Klubu, który pracować będzie w swym pełnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Close Menu