Terminarz przesłuchań uczestników Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,,Piękna nasza Polska cała” w ramach XIII Powiatowego Festiwalu Kultury Dziecięcej Dla Przedszkolaków ,,O Pluszowego Misia” Bukowno – 09.05.2019 r.

Szczegółowy terminarz przesłuchań uczestników Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,,Piękna nasza Polska cała”
w ramach XIII Powiatowego Festiwalu Kultury Dziecięcej Dla Przedszkolaków ,,O Pluszowego Misia”
Bukowno 09.05.2019 r.

Rozpoczęcie: godz. 9:30

  • Odśpiewanie hymnu Festiwalu pt. ,,Pokochaj pluszowego misia”;
  • Otwarcie Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,,Piękna nasza Polska cała”;
  • Przedstawienie składu Jury.

 

Kategoria: 3-latki – rok urodzenia 2015/2016 / Uczestników 21

godz. 9:40 – 10:10

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu, ul. Polna 5

  1. Filip Pieszczek ,,Co to jest Polska?” Czesław Janczarski
  2. Stanisław Barzycki ,,Kto ty jesteś?” Władysław Bełza
  3. Aleksander Witkowicz ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
  4. Natalia Brzozowska ,,Wiślana syrenka” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Paulina Nowakowska
  1. Emilia Borkowska ,,Wiślana syrenka” Tadeusz Kubiak
  2. Michalina Kocjan ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
  3. Antoni Araźnik ,,Kto ty jesteś?” Władysław Bełza
    Opiekun: Paulina Ciepał

Zespół Szkolno-Przedszkolny-Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Misia Uszatka w Wolbromiu

  1. Oliwia Strózik ,,Bajka o smoku wawelskim” Katarzyna Campbell
  2. Eliza Marchaj ,,Co to jest Polska?”
    Opiekun: Anna Głąb

Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe „Akademia Jasia i Małgosi” w Sławkowie

10. Gracjan Zajda ,,Ona – moja Ojczyzna”
Opiekun:  Ewa Czerniak

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Jaroszowcu

11. Malwina Szota ,,Polska” Ryszard Przymus
12. Maria Michta ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
13. Franciszek Grzanka ,,Współczesny wiersz patriotyczny” Małgorzata Rędzińska
Opiekun: Mariola Augustowska

Niepubliczne Przedszkole ,,Skrzat” w Jerzmanowicach

14. Jakub Chochół ,,Polskie skarby” Beata Szurowska
Opiekun: Klaudia Nocoń

Przedszkole Publiczne Sióstr Prezentek w Bukownie

15. Bianka Parobiec ,,Polska to taka kraina” Robert Przymus
Opiekun: Ivanna Markevych

16. Zuzanna Zaremba ,,Polska”
Opiekun: Renata Sarota

Miejskie Przedszkole w Bukownie, ul. Niepodległości 11

17. Mikołaj Bróg ,,Symbole narodowe”
Opiekun: Małgorzata Żmuda

18. Aniela Drzewiecka ,,Polskie dziecko”
19. Antonina Półka ,,Moja mała Ojczyzna”

Opiekun: Edyta Czarnota
20. Jan Witek ,,Moja mała Ojczyzna”

21. Amelia Sadowska ,,Moje miasteczko”
Opiekun: Ewelina Mosur

             Kategoria: 4 latki – rok urodzenia 2014  /  Uczestników 28

godz. 10:10 – 10:50

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu, ul. Polna 5

  1. Maja Sowa ,,Ziemia rodzinna” Władysław Bełza
  2. Aleksandra Oleś ,,Oscypki smoka Wojciaszka” Rafał Lasota
  3. Hanna Skoczeń ,,Pojedziemy na Mazury”
  4. Olivier Gęgotek ,,Polska” Antoni Słonimski
    Opiekun: Magdalena Szewczyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Misia Uszatka
w Wolbromiu

  1. Gloria Rusek ,,Co to jest Polska?” Czesław Janczarski
    Opiekun: Marzena Różycka

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Jaroszowcu

  1. Lilianna Majcherkiewicz ,,Ziemia rodzinna” Władysław Bełza
  2. Jagoda Walasik ,,Moja mała ojczyzna” Joanna Białobrzeska
  3. Maria Pałka ,,Ziemia rodzinna” Ludmiła Mariańska
  4.  Maja Zub ,,Polska” E.H. Krystek – Jones
    Opiekun: Barbara Dregan

10. Bartłomiej Kozłowski ,,Twój dom” Wanda Chotomska
Opiekun: Mariola Augustowska

Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach

11. Jan Rogalski ,,Moja Ojczyzna” Artur Oppman
12. Karol Mossór ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
13. Antoni Strózik ,,Klucze – moja miejscowość” Lidia Zacłona Walczuch
Opiekun: Lidia Zacłona Walczuch

14. Zofia Pałka ,,Legenda o warszawskiej Syrence” Zbigniew Dmitroca
Opiekun: Lidia Jurczyk

Przedszkole w Chechle

15. Nadia Dziechciewicz ,,Polskie krajobrazy” Stanisław Karaszewski
Opiekun: Maria Stachowicz

Przedszkole w Ryczówku

16. Gloria Podesek ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
Opiekun: Karolina Podesek, Gabriela Ekiert

Przedszkole Publiczne Sióstr Prezentek w Bukownie

17. Zofia Lekston ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
18. Tymoteusz Ogonek ,,Jesteśmy Polakami”
19. Sara Dudek ,,Kto ty jesteś?”
Opiekun: Renata Sarota

Miejskie Przedszkole w Bukownie ul. Sławkowska 133

20. Zuzanna Piętka ,,Polska kuchnia”
Opiekun: Ewa Supernak

Miejskie Przedszkole w Bukownie, ul. Niepodległości 11

21. Julia Zygadło ,,Polska”
22. Eryk Siemieński ,,Mazurek Dąbrowskiego”
23. Waleria Szotek ,,Moja mała Ojczyzna”
24. Wiktoria Gmitruk ,,Co to jest Polska?”
25. Hanna Załoga ,,Czym będę?”
26. Maria Baran ,,Wędrówka po kraju”
Opiekun: Magdalena Olesińska

27. Zuzanna Pytel ,,Kocham Polskę”
28. Tymoteusz Czerniak ,,Polska”
Opiekun: Małgorzata Żmuda

Przerwa 10:50 – 11:00 / 10 min

Kategoria: pięciolatki / rok urodzenia 2013  /  Uczestników 42
godz. 11:00 – 12:00

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu

  1. Mikołaj Lipiński ,,Oscypki smoka Wijciaszka” Rafał Lasota
  2. Amelia Hudzińska ,,Atrament” Jan Brzechwa
  3. Julia Żmudzka ,,Siedmiomilowe buty”
  4. Amelia Kocjan ,,Kłótnia rzek” Jan Brzechwa
  5. Malwina Dąbrowa ,,Globus” Jan Brzechwa
  6. Kamila Kozikowska ,,Słowiańska Polska” Dorota Strzemińska – Więckowiak
    Opiekun: Aleksandra Duda

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Przedszkole Integracyjne Nr 1 w Olkuszu

  1. Nikola Lekston ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Wioletta Lekston, Jadwiga Wawrzyn
  1. Eulalia Kwiecień – Raczkowska ,,Co dzieci widziały w drodze” Maria Konopnicka
    Opiekun: Paulina Kwiecień – Raczkowska, Jadwiga Wawrzyn
  1. Hanna Skowron ,,Twój dom” Wanda Chotomska
    Opiekun: Aleksandra Skowron, Jadwiga Wawrzyn

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Misia Uszatka w Wolbromiu

  1. Milena Kulesa ,,O królu Łokietku, o Wolframie i Hilarym” Maria Kantor
    Opiekun: Maria Kantor
  1. Jakub Rusek ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Anna Wąchal

Przedszkole im. M. Konopnickiej w Jaroszowcu

  1. Natalia Kurdyła ,,Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Wioletta Kurdyła
  1. Konstancja Kuboja ,,Kłótnia rzek” Jan Brzechwa
    Opiekun: Barbara Dregan
  1. Laura Skubis ,,Dom” Irena Salach
    Opiekun: Michał Skubis

Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach

  1. Flawia Kur ,,Piękna jest moja Ojczyzna” Lidia Zacłona Walczuch
    Opiekun: Lidia Zacłona – Walczuch

Przedszkole im. Barbórki w Bolesławiu

  1. Emilia Czarnota ,,Twój dom” Wanda Chotomska
  2. Helena Olesińska ,,Wiślana Syrenka” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Katarzyna Marcjan – Skowrońska

,,Akademia Jasia i Małgosi” w Sławkowie

  1. Katarzyna Gremplewicz ,,Co to jest Polska?” Czesław Janczarski
  2. Karol Piętak ,,Nasza Ojczyzna” Natalia Kochel
    Opiekun: Justyna Patocka

Przedszkole im. M. Konopnickiej w Jaroszowcu

  1. Sebastian Pacia ,,Jestem Polakiem”
    Opiekun:  Barbara Dregan

Niepubliczne Przedszkole ,,Skrzat” w Jerzmanowicach

  1. Milena Urbaniak ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Marta Wiktorowska

Przedszkole w Chechle

  1. Lena Jadczyk ,,Modlitwa polskiego dziewczęcia”
  2. Zofia Majka ,,O ptakach” Jerzy Ficowski
  3. Bartosz Walczak ,,Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Maria Stachowicz
  1. Antoni Guzy ,,Twój dom” Wanda Chotomska
    Opiekun: Ilona Synowska – Guzy

Oddział Przedszkolny w SP im. Mikołaja Kopernika w Rodakach

  1. Aleksandra Binek ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
  2. Maria Ładoń ,,O ptakach i Ojczyźnie” Jerzy Ficowski
  3. Michał Majewski ,,Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Iwona Barczyk

Przedszkole Publiczne Sióstr Prezentek w Bukownie

  1. Lena Ślęzak ,,Polska” Antoni Słonimski
  2. Oliwia Rzepecka ,,Opowiedz nam Ojczyzno” Janusz Szczepkowski
    Opiekun: Beata Szymczyk

Miejskie Przedszkole w Bukownie ul. Sławkowska 133

  1. Jan Kocjan ,,Polskie kolory”
    Opiekun: Tatiana Pośpiech

Miejskie Przedszkole w Bukownie, ul. Niepodległości 11

  1. Julia Piecha „Mały domek”
  2. Ala Tomczyk ,,O bocianie”
  3. Zuzanna Drzewiecka ,,Sójka” Jan Brzechwa
  4. Lena Dąbek ,,Bajka o smoku wawelskim”
  5. Kalina Kałduńska ,,Piękna jest nasza ziemia”
  6. Ola Feliksik ,,Globus”
    Opiekun: Teresa Mynarczyk
  7. Magdalena Konieczny ,,Symbole narodowe”
  8. Błażej Jakubas ,,Polska”
  9. Natalia Gęsiarz ,,Modlitwa polskiej dziewczynki”
  10. Jakub Czerwiński ,,Co to jest Polska?”
    Opiekun: Jolanta Pytel
  11. Natalia Hazy ,,Polska jest wspaniała” Irena Romanowska
    Opiekun: Ewa Półtorak

Przerwa 12:00 – 12:10 / 10 min

Kategoria: sześciolatki / rok urodzenia 2012 / Uczestników 35
godz. 12:10 –13:20

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu, ul. Polna 5

  1. Gabriela Ziarnik ,,Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
  2. Magdalena Chmist ,,Słowiańska Polska” Dorota Strzemińska – Więckowiak
  3. Sara Mróz ,,Atrament” Jan Brzechwa
  4. Nikodem Rogóż ,,Globus” Jan Brzechwa
    Opiekun: Malwina Kowalczyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu

  1. Maria Gonera ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Agnieszka Majda
  1. Julia Muszalska ,,Moja mała Ojczyzna” Joanna Białobrzeska
    Opiekun: Ewa Bazan, Magdalena Muszalska

Zespół Szkolno-Przedszkolny-Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Misia Uszatka w Wolbromiu

  1. Michał Kućmierz ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Marta Żurek – Kućmierz, Halina Król

Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach

  1. Amelia Guzy ,,Mali patrioci” Marcin Przewoźniak
  2. Maja Głowacka ,,Piękno Polski” Marta M. Proskurowska Rubas
  3. Patryk Piwowar ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Mariola Szeterlak, Katarzyna Walnik
  1. Dominik Koszyk ,,Co to jest Polska?” Czesław Janczarski
    Opiekun: Dorota Kuc

Przedszkole im. M. Konopnickiej w Jaroszowcu

  1. Julian Domagała Ziemia rodzinna” Władysław Bełza
  2. Franciszek Banaś ,,Dzień dobry Królu Zygmuncie” Wanda Chotomska
    Opiekun: Beata Zub

Przedszkole im. Barbórki w Bolesławiu

  1. Gabriela Hałat ,,Moja piosenka” C. K. Norwid
  2. Amelia Błasik ,,Polska” Maria Strzałkowska
    Opiekun: Adrianna Imielska

,,Akademia Jasia i Małgosi” w Sławkowie

  1. Faustyna Zajda ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Justyna Patocka
  1. Julita Kaszycka ,,Co to jest Polska?” Czesław Janczarski – zgł. ind. / Sławków
    Opiekun: Agnieszka Kaszycka

Przedszkole w Chechle

  1. Anna Rosikoń ,,Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
  2. Wiktor Kopeć ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Ksenia Kaziród

Oddział Przedszkolny w SP im. Mikołaja Kopernika w Rodakach

  1. Eliza Sapiechowska ,,Moja Ojczyzna” Artur Oppman
    Opiekun: Iwona Barczyk

Przedszkole Publiczne Sióstr Prezentek w Bukownie

  1. Henryk Madejski ,,Ziemia rodzinna” Władysław Bełza
    Opiekun: Marta Łaskawiec

Miejskie Przedszkole w Bukownie, ul. Sławkowska 133

  1. Aleksandra Piętka ,,Polska jest wspaniała”
  2. Hanna Kaczmarczyk ,,Polska” Elżbieta Krystek – Jones
    Opiekun: Tatiana Pośpiech

Miejskie Przedszkole w Bukownie, ul. Niepodległości 11

  1. Julia Wąs ,,Abecadło zdrowia”
  2. Oliwia Tomczak ,,Symbole narodowe”
    Opiekun: Elżbieta Jedynak
  1. Kamil Wiśniewski ,,Moja Ojczyzna”
    Opiekun: Patrycja Krężel
  1. Wojciech Olszak „O czym szumi stary dąb?” Czesław Janczarski
  2. Hubert Zięcina ,,Co to jest Polska?”
  3. Dorota Kołodziejczyk „Wawel” Czesław Janczarski
  4. Paulina Pluta „Opowiedz nam Ojczyzno” Regina Pisarek
  5. Amelia Natkańska „Nasza Polska” Agata Dziechciarczyk
  6. Amelia Gąsior „Wiersz o Polsce” Agata Dziechciarczyk
  7. Zuzanna Borkiewicz „Tu wszędzie Polska” Tadeusz Kubiak
    Opiekun: Ewa Półtorak
  1. Marcin Lekston ,,Polskie krajobrazy”
  2. Weronika Michalik ,,Oscypki smoka Wojciaszka”
    Opiekun: Beata Szotek

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu