Wycieczka dzieci z Grup III-XI do MOK w Olkuszu na spektakl teatralny – 30.11.2018

Dnia 30.11.2018 r. przedszkolaki z grup Misiów, Witaminek, Żabek, Motylków, Skrzatów, Rybek, Kwiatuszków z przedszkola przy ul. Niepodległości oraz Grupy Biedronek i Żabek  z ul. Sławkowskiej wyruszali na wycieczkę do MOK w Olkuszu na spektakl teatralny pt. ,,Pszczółka Maja” grany przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia.

,,Czy o przyrodę warto dbać? Czy świat owadów może być ciekawy? Czy w świecie zwierząt też możemy spotkać dzieci? Czy bez pszczół życie człowieka na ziemi byłoby zagrożone? Odpowiedzi na te pytania przedszkolaki znalazły w obejrzanym przedstawieniu, gdzie nasza mała bohaterka poznaje świat i uczy się w nim żyć. Oglądanie tego spektaklu wzmocniło świadomość ekologiczną przedszkolaków, pobudziło wrażliwość na piękno przyrody i nauczyło dzieci szacunku dla każdego nawet najmniejszego istnienia.
W spektaklu trwającym 65 min ani sekundy nie było nudno. Z uśmiechem i zainteresowaniem dzieci patrzyły na wspaniałe kostiumy i grę aktorską. Dziękujemy aktorom za tak niesamowite przeżycia i do zobaczenia na kolejnych spektaklach.

Magdalena Olesińska

Dodaj komentarz

Close Menu