Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

23 stycznia 2024 roku w grupie „Serduszek”…

Utworzono dnia 23.01.2024

23 stycznia 2024 roku w grupie „Serduszek”…

 

Dzisiejszy dzień w grupie „Serduszek” był dniem szczególnym. Przybyli do nas długo oczekiwani goście: Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie. Jak co roku o tej porze, mieliśmy dla nich szczególną niespodziankę – występ. Występ nie online, ale „na żywo”. Do tej pory znaliśmy się w większości ze słyszenia – czasy nie sprzyjały realnym wizytom. Dzisiaj przełamaliśmy tę barierę.

„Serduszka” zaprezentowały się w pięknych strojach. Urządziliśmy prawdziwy pokaz mody z fotografem, muzyką i specjalnie przygotowanymi na tę uroczystość strojami. W ich przygotowaniu uczestniczyli Rodzice, którzy wykazali się nie lada kreatywnością.  Dzieci pięknie wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki a nawet je zatańczyły Cała gra aktorska godna była uwagi. Ale oprócz talentu aktorskiego wnuczęta wykazały się jeszcze  talentem malarskim – dla każdej Babci i każdego Dziadka przygotowały śliczne upominki. Były to laurki i kalendarze z portretami. Proszę zwrócić uwagę na tę kreskę, na tę barwę, na dokładność….

Wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom życzymy dzisiaj dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia – bo z nim można wszystko. Dziękujemy też naszym małym artystom – „Serduszkom”, bo bez nich, Babć i Dziadków nie byłoby dziś z nami….

 

Joanna Gut

23 stycznia 2024 roku w grupie „Serduszek”…

Utworzono dnia 06.02.2024, 15:35

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny